O projekte

NEOCENITEĽNÉ GENIUS LOCI

Už celé storočia je hradný kopec, ktorý starí Prešporáci volali Hausbergl, považovaný za tú najlepšiu lokalitu nášho hlavného mesta. Niet divu, veď každý jeden meter jeho ulíc dýcha históriou.

PRIJMETE POZVANIE, AKÉ TU UŽ ZNOVA NEBUDE?

Ako často má človek príležitosť stať sa súčasťou niečoho výnimočného? Raz za život? Niekedy ani to nie. A presne to isté platí aj o unikátnom rezidenčnom projekte Hausberg, ktorý sa nachádza v najikonickejšej časti Bratislavy na pol ceste od Prezidentského paláca na Bratislavský hrad.

Adresa preverená časom

Nechajte sa očariť bývaním, ktoré dokonale čerpá z histórie lokality, v ktorej sa nachádza a zároveň pracuje s budúcnosťou zachytenou v nadčasovom dizajne apartmánov, ktorých hodnota bude časom len rásť. Ikonické miesta vznikajú málokedy. Sú vzácne ako šperky, buďte pri zrode jedného z nich a opatrujte ho pre budúce generácie.

Exkluzivita v každom ohľade

Najvyšší štandard bývania sa odvíja od premyslenej architektúry, ktorá citlivo pracuje s veľkosťou projektu, Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť, že na vašej novej adrese budete mať len pár desiatok susedov.

Vytvorte si domov podľa vašich predstáv

Pri plnení vašich snov o dokonalom bývaní sa interiér vášho apartmánu v projekte Hausberg stane plátnom, ktoré bude odzrkadľovať vašu jedinečnosť, štýl a potreby. Aj vďaka tomu sa budete môcť spoľahnúť na to, že každý priestor bude unikátny.

Najvyšší štandard v každom detaile

Dokonalosť sa dá budovať len od základov. Preto sa pri projekte Hausberg môžete spoľahnúť na využitie materiálov a technológií najvyššieho štandardu, aj precízne prevedenie, ktoré sa odráža v každom detaile.

Každý dojem je dôležitý

V projekte Hausberg sme nenechali nič na náhodu. Od množstva udržiavanej zelene, ktorá bude Hausberg obklopovať, cez vzdušné a veľkorysé spoločné priestory s dôrazom na kvalitný dizajn, až po zelenú strechu, ktorá pomyselne korunuje tento unikátny projekt. Lebo dôležitý nie je len prvý dojem, ale každý jeden, ktorý vo vás vaše nové bývanie zanechá.

Unikátne benefity prestížneho bývania

Aj v lokalite, kde máte všetko po ruke, oceníte výhody súkromnej posilňovne a wellness, vďaka ktorým nebudete musieť opustiť interiér budovy. Vaše súkromie tak bude maximálne chránené aj pri športových aktivitách a relaxe.

ARCHITEKT

Autor projektu

Pri hľadaní architektonickej tváre Hausbergu sme sa pokúsili navrhnúť dom, ktorý akoby tu stál už dávno. Nie okázalý ani výrazný, ale solídny a striedmy. Taký, ktorého kvality potvrdí aj čas. Dom, ktorému pristane starnúť.

Ing. arch. Ilja Skoček
Architekt