Lokalita

Bývanie, o akom ste doteraz len snívali

Šanca bývať na úpätí hradného kopca, obklopený zeleňou a vilami z tridsiatych rokov a to všetko s výhodami novostavby, ktorá mimoriadnym spôsobom oživuje túto komornú historickú štvrť, je splneným snom každého, kto má odvahu snívať vo veľkom.

Štvrť, ktorá nikdy nevyjde z módy

Skutočná exkluzivita spočíva v neopakovateľnosti. Jej zdrojom je nedostatok. Tisíce ľudí túžia po bývaní na hradnom kopci, ale príležitosť splniť si tento sen, dostanú len niekoľkí. Budete medzi nich patriť aj vy?

Mesto na dosah ruky

Nie náhodou je lokalita považovaná za najdôležitejšie kritérium hodnoty nehnuteľnosti. Mať všetko poruke je totiž výhodou, ktorú oceníte každý jeden deň. Či už si budete vychutnávať historické centrum v pešej vzdialenosti, dostupnosť divadiel a iných možností kultúrneho vyžitia, alebo množstvo reštaurácií a kaviarní na pracovné schôdzky alebo rodinné posedenia.

Miesto pre váš aktívny životný štýl

Bratislavskí mešťania si vychutnávajú Horský park už od polovice 19. storočia a teraz sa k nim môžete pridať aj vy. Veď od projektu Hausberg ho budete mať naozaj na skok. Je len na vás, či sa rozhodnete vychutnať si tento kúsok lesa uprostred mesta relaxom na slávnej Sóltzovej lavičke, alebo využijete jeho prostredie na športové aktivity.